Celé léto počítejte s námi

Plánujte a přijímejte zakázky s jistotou. Toto léto budeme mít otevřeno v pracovní dny v nezměněných otevíracích hodinách.

S blížícím se létem přicházejí dovolené, které naši obchodní partneři řeší různé. Někteří zavřou provoz na celý měsíc, jiní jen utlumí výrobní procesy a dalších celé léto fungují ve standardním režimu. Z uvedeného důvodu mohou nastat omezení v dodávkách produktů i na naší straně, za což se předem omlouváme. 

Produkty s vyšší frekvencí prodeje ze Slovenské katalogů budou uskladněná ve zvýšených množstvích. No pokud již nyní plánujete větší odběry doporučujeme objednávky zasílat co nejdříve, aby byly doručeny v době, kdy je budete potřebovat. V případě, že nemáte k dispozici prostory pro skladování velkých odběrů, nabízíme po vzájemné dohodě možnost objednané zboží uskladnit v našich prostorech a následně v průběhu letních měsíců zajistíme expedici zboží tak, aby byl ve správný čas na správném místě.

Výrobci METALGLAS a ASSA ABLOY plánují úplné uzavření provozoven v celém měsíci August. 

Dodací lhůty pro tyto produkty jsou zpravidla 2-3 týdny, což ale standardně s každým klientem komunikujeme v potvrzení objednávky.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prožité léto.

Prosím, věnujte nám pozor. Přizpůsobte si obsah a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookie. Svoj souhlas můžete vždy upraviť.

Potrebné soubory
Statistické soubory

Odložit