Certifikovaní mistři sprch

V rámci našich pravidelných školení jsme ve spolupráci s německým výrobcem Pauli and Sohn, GmbH (P&S) vyškolili dalších Mistrů skleněných sprch.

V průběhu třídenního školení jsme účastníkům představili výrobce P&S a jeho výrobní procesy související s kvalitou a bezpečností jeho produktů. Postupně jsme si prošli jednotlivé řady sprchových pantů: Farfalla, Papillon, Pillango, Flinter, Flamela, Flamela+ a fluture a jejich výhody/nevýhody pro jednotlivé stavební řešení. Učili jsme se na chybách jiných a analyzovali jsme reklamace a příčiny jejich vzniku. Věnovali jsme se právním normám, které se vztahují na sprchy. V praktické části si účastníci mohli namontovat malou sprchu a osvojit správné zastřihávání těsnění skleněné sprchy.

V návaznosti na tyto vědomosti jsme se věnovali prezentaci pracovních postupů při zaměřování skleněných sprch a zpracování výkresů. Speciální pozornost měli 5-úhelníkové a obloukové sprchy. Ukázali jsme, jak pracovat se Zaměřovacího protokoly* - jak jednoduchým vyplněním se dá propracovat od zaměření, ve kterém na nic nezapomenete až po objednávku skla.

Dalším bodem školení byla simulace rozhovoru se zákazníkem při tvorbě a zpracování finálního návrhu řešení sprchového koutu. Po praktické stránce jsme smontovali sprchový kout na tréninkových modulech - přesně uložení skla, správně spáry, správné zastřihování těsnění apod.

Školení bylo ukončeno přezkoušením získaných vědomostí a následnému předávání certifikátů.

V hodnocení školení jsme opět obstáli velmi dobře o čemž svědčí získané ohodnocení obsahu na 1,16. Pozitivní reakce na školení nás motivují k tomu, abychom v této aktivitě pokračovali. Pro další školení sledujte náš web, Newsletter, Facebook.

* Zaměřovačem protokol je dostupný pouze pro klienty s aktivním KRAUS kont. Pokud máte zájem se zaregistrovat nyní klikněte zde.

Prosím, věnujte nám pozor. Přizpůsobte si obsah a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookie. Svoj souhlas můžete vždy upraviť.

Potrebné soubory
Statistické soubory

Odložit