Červený Katalog aktualizován

Hliníkové profily jsou všestranným komponentem pro různé stavební situace. Nejčastější využití mají při kotvení fixních dílů skleněných stěn, při zasklívání střech, při montáži posuvných systémů, nebo plní ochrannou funkci proti poškození rohů nebo jako na olemování.

V naší nabídce naleznete různorodé rovnostranné nebo rôznostranné profily v různých povrchových úpravách, profily pro suché zasklívání nebo pro kotvení pevných panelů i systémy střešních lišt.

 Od března rozšiřujeme sortiment hliníkových profilů o nové produkty:

Svorkový profil s pojistným vrtáním - jedná se o speciální svorkový profil, jehož montáží je možné eliminovat riziko vyklouznutí skleněné desky, a tak zvýšit bezpečnost při kotvení skleněného panelu. Profil je určen pro 8, 10 a 12 mm tlusté kalené bezpečnostní sklo. Je dodáván s montážními šrouby pro uchycení skleněné tabule.  

Svorkový profil SPC pro kotvení skel o tloušťce 16.76 mm až 17.52 mm. Produkt je určen pro montáž kaleného-lepeného bezpečnostního skla. v
 
 • Střešní lišty 83-22, kterými se rozšiřuje současná nabídka střešních lišt 53-18 a 63-20.


 
Kompletní nabídku profilů najdete v Červeném Katalogu: Hliníkové profily - Suché zasklívání - Svorkové profily - Zasklívací lišty.