CILINDRIC - design skleněné příčky

Mezi naše nejnovější inspirace patří skleněná příčka (stěna) s otočnými otočnými dveřmi, jejíž využití doporučujeme do reprezentativních prostor, případně pro kanceláře a jednací místnosti v administrativních budovách. Jelikož se nejedná o nosnou příčku při řešení oceníte nejen funkčnost systému, ale i flexibilitu při přestavbách a stěhování.

Základem každé úspěšné realizace je odborná montáž, kvalitní tabulové sklo av neposlední řadě kvalitní kování. Prezentované řešení stabilizují hliníkové svorkové profily určené pro kotvení fixních panelů, avšak Vaši pozornost bychom rádi obrátily na špičkové kování pro celoskleněné stěny CILINDRIC a zastavíme se i u exkluzivních madlech pro skleněné dveře určené pro nejnáročnější klienty.

CILINDRIC masivní kování s průměrem 55 mm je vyrobeno z plně nerezového materiálu (304) v povrchové úpravě broušený nerez. Je určeno pro dveřní křídlo maximálně do 100 kg a maximální šířkou 1100 mm. V naší inspiraci jsou použity spodní a horní rohové panty, podlahová otočná osa, spojovníky skel pro spoj 3 fixních panelů a zámek s uzamykáním do podlahy. Konstrukčně však systém umožňuje řešit všechny běžné konfigurace skleněných stěn, či pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře s uzamykáním do podlahy nebo na hranu skla.

Exkluzivní madla jsou kování respektující individualitu a originalitu interiéru zákazníka. Oblý design a kombinace povrchového řešení kůže a nerezu, resp. dřeva a nerezu vnášejí systému přírodnost. Jsou příjemné na dotek, nakolik dřevo není nijak impregnované ani lakované.

Madla mají standardně průměr 30 mm a délku 545 mm. Pro koženou variantu naši nabídku tvoří povrchy buď z broušeného nebo leštěného nerezu s možností výběru barvy kůže mezi černou nebo hnědou. U dřeva antikor lze kombinovat s teak-ovým resp. wenge dřevem nebo i ořechem.

Realizace CILINDRIC, včetně madel (dřevo a kůže) je k dispozici k nahlédnutí v našem show-roomu. Stačí si s námi domluvit schůzku a o detailech se pobavíme na místě.

Detaily produktů v katalozích:

CILINDRIC      EXKLUZÍVNÍ MADLÁ