Další odborníci na kotvení

Ani letos nemohlo chybět v našem programu jedno z velmi úspěšných školení: TECHNIKY kotvení. Školení bylo vedeno odborníkem ze společnosti: fischer SK s.r.o..

Účastníci se dozvěděli o zásadách kotvení a upevňování ao jejich aplikací při montáži sprchových koutů, skleněných přístřešků, posuvných dveří, samonosných profilů zábradlí, jakož i bodových úchytů. Tak jako v předchozích školeních tohoto typu, i zde byly představeny chemické a ocelové kotvy, jakož i použití plastových hmoždinek. Vysvětlovali se techniky kotvení bez teplená mostů přes izolant a účastníkům bylo představeno použití tekuté hmoždinky fischer FILL a FIX. Prezentované kotvy a hmoždinky, jakož i další produkty potřebné pro montáž najdete v slovenském Katalogu PŘÍSLUŠENSTVÍ - vše pro montáž na jednom místě.

Po získané zpětné vazbě můžeme mluvit jen o pozitivních ohlasech. S obsahem a kvalitou školení byla vyjádřena velká spokojenost (známka 1,36) a také s celou organizací a servisem během školení.


Účastníkům děkujeme za připomínky, které nám uvedli v hodnotících dotaznících - jistě přispějí ke zlepšení v budoucnosti.

Další školení na toto téma organizujeme už v září 2015. Sledujte naši webovou stránku nebo Newsletter. Pokud ho ještě neodebáte, zaregistrujte se už dnes.