Katalog sprch již pro každého

Komunikace se zákazníky je pro nás prvořadá. V průběhu roku 2015 je naším záměrem zpřehlednit nabízený sortiment a zpracovat slovenské verze všech katalogů našich partnerů v ucelených tematických blocích. Souběžně s vytvářením katalogů bude docházet ik přestavbě webové stránky a postupnému zveřejňování produktů a jejich cen.

Jako první v pořadí představujeme katalog Koupelny v novém designu.

Katalog se zaměřuje na konečného zákazníka - uživatele koupelny, kterému nabízí obecný přehled dostupných řešení a poskytuje možnost zakoupení jednotlivých komponentů potřebných pro jeho realizaci. V rukou odborníka z katalogu stává průvodce během designování finálního řešení, jakož i efektivní pomocník při zpracování objednávky produktů.

V průběhu prvního čtvrtletí budeme vydávat technické katalogy pro jednotlivé řady produktů ve slovenském jazyce, zaměřenou pro ty, co vidí hlouběji do problematiky a aktivně pracují s jednotlivými kováním. Najdete v něm nejen technické výkresy, ale i další důležité informace související s montáží produktů.

Tento měsíc nabízíme možnost bezplatného doručení plnobarevného výtisku tohoto katalogu. Stačí, když nám zašlete svůj názor k jeho elektronické verzi a my v co nejkratším čase zajistíme jeho doručení na zadanou adresu.

Věříme, že katalogy pomohou zefektivnit práci, ať už při návrhu nebo při realizaci nabízených řešení.StáhnoutProhlédnoutObjednat katalog

Následující měsíce nabízíme možnost bezplatného doručení plnobarevného výtisku tohoto katalogu. Stačí, když nám zašlete svůj názor k jeho elektronické verzi a my zajistíme distribuci podle požadavků uvedených v elektronické objednávce. Katalog v tištěné verzi bude k dispozici v měsících duben/květen 2015.

Věříme, že nový katalog Koupelny pomůže zefektivnit práci, ať už při návrhu nebo při realizaci nabízených riešení.