Kotvení a upevňování

Začátkem září se otevřely školící prostory KRAUS Galérie a přivítali jsme zájemce o školení TECHNIKY KOTVENÍ. Školení vedl odborník ze společnosti: fischer SK s.r.o., která se zaměřuje na prodej, distribuci a poradenství v oblasti kotvení a upevňování ve stavebnictví.

Mluvilo se o metodách a technikách bezpečného a hospodárného použití upevňovacích systémů při kotvení do zdi, stropu, jakož i na podlahu. Prezentovali se zásady a možnosti kotvení do různých materiálů, např. beton, cihla, pórobeton, sádrokarton atd .. a o limitech při zátěží kotev v těchto materiálech. Zájemcům byly představeny chemické a ocelové kotvy, jakož i použití plastových hmoždinek. Vysvětlovali se techniky kotvení bez teplená mostů přes izolant jakož i použití tekuté hmoždinky fischer FILL a FIX. Závěrem praktické části bylo téma správné techniky vrtání.

Zmíněné montážní příslušenství pro kotvení a upevňování najdete v slovenském katalogu PŘÍSLUŠENSTVÍ.

V případě zájmu o zopakování školení TECHNIKY KOTVENÍ nás neváhejte kontaktovat. Při dostatečném počtu zájemců ho rádi zařadíme do harmonogramu i v roce 2016.

Prosím, věnujte nám pozor. Přizpůsobte si obsah a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookie. Svoj souhlas můžete vždy upraviť.

Potrebné soubory
Statistické soubory

Odložit