KRAUS v roce 2015

Do nového roku jsme vykročili se záměrem zrealizovat několik změn, kterými zvýšíme kvalitu prodeje našich výrobků a služeb av konečném důsledku zlepšíme vztahy s našimi nynějšími a budoucími zákazníky.


KRAUS PRODUKTY

Chceme, aby se naše firma se stala synonymem kvality a profesionality. Během roku 2015 plánujeme postupně propracovat katalogy našich produktů tak, aby obsahovaly všechny potřebné informace ve slovenském jazyce na výběr správného produktu. Ceny pro koncového zákazníka budou součástí všech katalogů pro snadnou orientaci.
Našim specialistům a odborníkům katalogy přispějí k zefektivnění komunikace se svými zákazníky během tvorby a návrhu řešení stavební situace. Ke produktovým katalogem budeme zpracovávat technické katalogy opět ve slovenském jazyce pro realizátory.

KRAUS KONTO

Cena pro koncového zákazníka je od nového roku je veřejná. Na našem webu jsme v průběhu ledna zveřejnili slovenské katalogy produktů s cenami pro koncové zákazníky i neregistrovaným čtenářům. Naše cenová politika, založená na individuální dohodnuté procentuální slevě na nákup produktů, zůstává samozřejmě nezměněna.

Přihlášením do KRAUS konta klient získává přístup k technickým dokumentům, certifikátem a dalším montážním instrukcím nabízených produktů. Také jsme značně zjednodušili registraci pro nové zájemce.

WEB STRÁNKA

To vše tak jak bude vznikat v papírové formě budeme přenášet na naši webstránku, která bude interaktivnější a jednodušší.
Naší snahou bude poskytnout uživatelsky přátelský web, ve kterém zákazník rychle najde to, co potřebuje. Soustředíme se na přehlednost produktů, postupně nahradíme všechny dodavatelské katalogy Slovenské verzemi a také v češtině vytvoříme technickou dokumentaci jednotlivých produktů.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Od nového roku nás najdete na sociální síti - Facebook. Dejte nám LIKE a sledujte, co se u nás děje.
Také nás najdete i na SKYPE pod jménem: kraus_glas_sk. Přidejte si nás k oblíbeným kontaktům a využijte rychlou komunikaci s našimi prodejci.

Přejeme úspěšný celý rok 2015.