Kvalita, design a dlouhodobé užívání

Na českém i slovenském trhu kování je německá kvalita žádaná, a proto rozšiřujeme řady našich obchodních partnerů o nového dodavatele TEUFELBESCHLAG. Vysoká kvalita, dlouhotrvající produkty a atraktivní design jsou charakteristiky vystihující jeho produkty.

TEUFELBESCHLAG je německý přední výrobce kování pro tabulové sklo se sídlem v Türkenfeld-e, 40 km od Mnichova. Již více než 30 let působí celosvětově na trhu s kováním a je kompetentním partnerem pro architekty, výrobce a techniků. Úzce spolupracuje s kvalitními dodavateli, čímž garantuje nasazení inovativních technologií a moderních materiálů ve výrobě.

Specializuje se na kování pro celoskleněné dveře. V nabídce jeho sortimentu naleznete kování pro vysoké zatížení, okopové lišty, certifikované bezpečnostní skleněné dveře, posuvné systémy, skládací dveře, posuvné stěny s parkovištěm a univerzální profily pro celoskleněné stěny a dveře. Stávající řady produktů umožňují vytvářet flexibilní řešení a tím plnit i individuální požadavky zákazníků.

Své produkty zlepšují jejich neustálým přizpůsobováním k nejnovějším trendům na trhu. Produkty jsou dostupné v mnoha atraktivních povrchových úpravách, což je vyhovující i individuálním stavebním projektem.

Z produkce TEUFELBESCHLAG vybíráme a do našeho sortimentu zařazujeme produkty skládacích stěn, které pokryjí požadavky pro středně-těžké a vysoké zatížení. Již považujte za samozřejmé, že brzy zpracujeme i slovenské překlady odborných textů.

Přehlédnete si Výběr z produkce TEUFELBESCHLAG v anglickém jazyce.

Prosím, věnujte nám pozor. Přizpůsobte si obsah a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookie. Svoj souhlas můžete vždy upraviť.

Potrebné soubory
Statistické soubory

Odložit