Madla pro skleněné dveře

Skleněné dveře - design, elegance a světlo pro privátní i veřejný prostor. Neodmyslitelnou součástí skleněných dveří jsou madla, které svou kvalitou a designem dotvářejí celkový dojem ze vstupu do místnosti. Trh kování pro skleněné dveře poskytuje široký výběr. Při koupi je třeba dbát na kvalitu materiálů, ze kterých je vyrobeno a zohlednit všechny parametry skleněných dveří, kde bude madlo používané.

V těchto dnech přinášíme nové vydání Katalogu MADLA, v němž je ucelený výběr vysoce-kvalitních madel od renomovaných dodavatelů určené pro otvíravé, kyvné i posuvné celoskleněné dveře. V našem sortimentu naleznete oblé, hranaté madla ve tvaru H iv tvaru O různých délek a průměrů. Mezi designérský atraktivní patří exkluzivní madla z masivní leštěné nerezi v kombinaci s kůží nebo dřevem. Pokud hledáte jednoduchost při montáži nabízíme hliníkové nalepovací madla, případně nalepovací mušle. Nabídku úchytů skleněných dveří doplňují šroubovací mušle a úchopové madla.

Alternativou klasických madel skleněných dveří jsou uzamykatelné madla z nerezavějící oceli dostupné v různých verzích.

Pokud hledáte vyšší stupeň zabezpečení prostor prohlédněte si naši nabídku systémů kontroly vstupů - od jednoduchých řešení až po komplexní systémy zabezpečení dveří.

Stáhnout katalog Prohlédnout Madla online