Nové kování pro vitríny

Horkou novinkou tohoto léta je, že jsme se stali oficiálním zástupcem rakouské firmy Willach - Vitris na Českém i Slovenském trhu. O produkty z produktové řady Vitris jsme rozšířili naši nabídku pro Vitríny.

Představujeme univerzální posuvný systém vitrínovych kování - SUPRA, posuvný systém pro vysoké zatížení ROBUSTUS a k nim i bezpečnostní zámek skleněných dveří SECURA.

Posuvný systém SUPRA je vysoce kvalitní modulární systém pro sklo o tloušťce 4, 5, 6 a 8 mm. Kvalita posuvného mechanismu zaručuje bezproblémový a tichý chod posuvných vozíků. Sklo skleněného křídla je uloženo v profilu s výstelkou a je zajištěno transparetní plastovým profilem, které zamezuje oděru a tření. Uvedené zaručuje dlouhotrvající užívání. Testy prokázaly, že ani po 40 tisíc posunech nevidět známky oděru materiálů. Při tomto produktu také oceníte neviditelně integrovaný tlumící mechanismus, rychlou a nenáročnou montáž.

Bezpečnost je hlavní předností tohoto produktu, systém má 3-bodové zabezpečení proti vypáčení: po horizontální linii je chráněn proti odtlačení skleněných křídel od sebe L-šrouby z hákovým zámkem, bezpečnostní závěsné pojistky na obou koncích horního vodícího profilu zamezí vertikálnímu nadzvednutí skleněného křídla. K neoprávněnému vniknutí dochází jen rozbitím skla.    o SUPRA více

Posuvný systém ROBUSTUS splňuje všechny parametry produktu SUPRA, přičemž je určen pro maximální zatížení do 70 kg na 2 vozíky, resp. 140 kg na 4 vozíky. Je vhodným řešením pro velké systémy využívané zejména u obchodníků s hodnotným zbožím, kde je nezbytné maximální zabezpečení proti neoprávněnému vzniknutí. o ROBUSTUS více

Zámek SECURA je bezpečnostní zámek pro posuvné skleněné dveře. Patentovaný design poskytuje maximální ochranu a zabezpečení proti neoprávněné manipulaci: žádné horizontální odtlačení skel, žádné vytištění/ vtlačení, ani žádné nadzvednutí skleněných křídel.

Modulární systém tvoří válcový zámek na předním křídle, adaptér na zadním křídle a vyměnitelné jádro. Bezpečnostní vložka zámku skleněných dveří SECURA v ergonomické výšce zajišťuje vyšší bezpečnost a ochranu před odtištěním skleněných křídel od sebe v polovině dráhy pri posouvání křídla. Univerzální použití - jádro cylindru je vhodné pro všechny typy SECURA zámků. Dodáváme ho buď na osazení/vložení nebo na výměnu.

MASTER-KEY - univerzální klíč vitrín je neocenitelnou předností tohoto produktu. Právě jím produkt splňuje jednu z nejdůležitějších požadavků komerční sféry (obchodní řetězce, elektroobchodech, klenotnictví apod.).  o SECURA více

Posuvný systém SUPRA, resp. ROBUSTUS spolu s bezpečnostním zámkem SECURA poskytují komplexní řešení pro skleněné rámové vitríny, ať už v komerční nebo soukromé sféře. Produkty právě naskladňujeme. Už i přijímáme objednávky. V následujících měsících produktové informace zapracujeme i do slovenské verze katalogů.