Nový katalog DVEŘE A STĚNY

Děkujeme všem našim zákazníkům za dosud projevenou důvěru. Do nového roku přinášíme kompletně přepracovanou nabídku kování pro celoskleněné dveře a stěny v to všechno ve slovenském jazyce.

Původní nabídku obsaženou v katalozích 2014 Posuvné systémy, Celoskleněné stěny, Skládací stěny a Madla skleněných dveří nahrazují produkty shrnuty v nejnovějším katalogu DVEŘE A STĚNY 2016. Na 172 stranách najdete řešení pro celoskleněné systémy zaměřené na:

  • posuvné dveře
  • dveře v zárubních
  • příčky a bezrámové dveře
  • skládací stěny.

Skleněné posuvné dveře prezentují systémy pro domácí i byznys prostředí zohledňující různou uživatelskou náročnost. Z funkčního hlediska zde naleznete možnost výběru od běžných posuvných systémů vedené podél stěny v horní kolejnici nebo po podlaze, přes teleskopické řešení až po automatizované posuvné dveře. Novinkami v katalogu jsou systémy PORTAVANT a automatický systém LINEA.

Dveře v zárubních poskytují široký výběr kování pro skleněné kyvné dveře - od hliníkových zárubní, přes panty a osky do zárubní až po špičkové zámky německé kvality s unikátním vnitřním mechanismem a dlouhou životností. Z nabídky lze vyskládat komplexní řešení dveří podle funkčních či designových požadavků.

Bezrámové dveře a skleněné příčky jsou vyhledávaným byznys řešením. Nabídku tvoří automatické a hydraulické panty, designové rady kování pro skleněné příčky s jednostranným nebo oboustranným otevíráním. Certifikované samozavírače a okopové lišty doplňují jednotlivá řešení.

Součástí katalogu Dveře a stěny je i propracovaná nabídka madel skleněných dveří, ve které najdete široký výběr: přímých madel různých tvarů, uzamykací madla, speciální nalepovací madla, úchopové mušle i panikové kování pro celoskleněné dveře.

Skládací stěny tvoří výběr špičkových posuvných resp. posuvně rotačních systémů tak harmonikových skládacích systémů, při kterých se manipuluje s ucelenými skleněnými jednotkami s možností uložení skleněných panelů na boční stranu systému nebo do parkoviště. Novinkami v naší nabídce jsou systémy TB100, TB200 a pro vyšší zátěže jsou skládací systémy TB700, TB750 a TB800. Součástí katalogu jsou i těsnění fixních skel a štětinové profily, které zvyšují izolační vlastnosti jednotlivých řešení.

Poslední kapitolou katalogu je PŘÍSLUŠENSTVÍ jako jsou šrouby, nástroje, vrtáky, čistící prostředky, silikonové tmely av neposlední řadě i propracovaná nabídka barev, resp. laků na sklo.

Psané již bylo mnoho, přejeme příjemné čtení.

ONLINE KATALOG 

 

Katalog DVEŘE A STĚNY bude v průběhu prvního čtvrtletí zpracován i na naší webové stránce v detailní struktuře. V únoru připravujeme prezentaci celého katalogu - přihlašování je již otevřené. Pro naše zákazníky přinášíme možnost objednávky katalogu na míru (s logem, bez cen apod ..). V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.