Hliníkové profilyHliníkové pásy

Hliníkové pásy

Hliníkové pásy ve více rozměrech a standardní délce 3 m. Široká paleta povrchových úprav - stříbrný elox (E), leštěný elox (Ge), imitace nerezu (EF), bílá prášková barva (B) nebo i bez povrchové úpravy (L).

kraussro.png
Hliníkové profily - L

Hliníkové profily - L

Hliníkové profily tvaru L různých parametrů pro širokou paletu povrchových úprav. Kromě povrchů stříbrný eloxovaný (E) a imitace nerezu (EF), nabídku tvoří i bílá prášková (B), neupravený hliník (L), leštěný chrom (GC), leštěný eloxovaný hliník (GE), broušený nerez (M) nebo leštěný antikor (N). Prodej pouze celých kusů ve standardních délkách.

kraussro.png
Hliníkové profily - U

Hliníkové profily - U

Hliníkové profily tvaru U různých parametrů pro širokou paletu povrchových úprav. Kromě povrchů stříbrný eloxovaný (E) a imitace nerezu (EF), nabídku tvoří i bílá prášková (B), neupravený hliník (L), leštěný chrom (GC), leštěný eloxovaný hliník (GE), broušený nerez (M) nebo leštěný antikor (N). Prodej pouze v celých kusů ve standardních délkách. Novinkou je hliníkový profil tvaru U pro dřevo v standardní povrchové úpravě stříbrný elox a imitace nerezi v délce 6 m.

kraussro.png
Ochrana hrany skla

Ochrana hrany skla

Ochrana hrany skla tvaru U různých rozměrů v povrchové úpravě stříbrný elox (E) a imitace nerezu (EF) ve standardní délce 6 m. Prodej pouze v celých kusech. Novinkou je gumový profil na suché zasklívání pro vložení přímo do U-profilu, který je nabízen v šířkách 2,5 - 3 - 4 mm.

kraussro.png
Profily pro suché zasklívání

Profily pro suché zasklívání

Kování pro suché zasklívání - horní a spodní profil v standardní délce 6 000 mm a těsnění pro tloušťku skla 8-10-12 mm. Rozšířená nabídka o profily v imitaci nerezu (EF) a neupraveném hliníku (L) vhodné k práškování nebo zabudování. Rozšiřující profil na základní profil suchého zasklívání nyní i pro výšku 107 mm.

kraussro.png
Profily pro kotvením fixních panelů

Profily pro kotvením fixních panelů

Svorkové profily pro kotvení pevných skleněných panelů, ideální pro vysoké prosklení nebo upevnění nadsvětlíků, ve standardní délce 5 m.

  - svorkový profil pro kotvení pevných dílů má toleranci -5 až +10 mm ve výšce/šířce prosklené části (světlá výška )
  - na objednávku možnost dodání profilu s pojistným vrtáním a celkovou výškou 40 mm
  - na objednávku možnost dodávky profilů pro tloušťky 8, 12, 15, 19 mm (s krycí lištou 40 mm)
  - v jednom profilu je 15 ks upevňovacích kamenů
  - vysoká pevnost - vhodné pro vysoké prosklení nebo upevnění nadsvětlíků
  - svorkový profil je určen pro použití s tvrzeným bezpečnostním sklem
  - jednoduché nastavení skla do správné polohy
  - čistá, rychlá a snadná montáž

kraussro.png
Profily na uchycení zrcadel

Profily na uchycení zrcadel

Profily na uchycení zrcadel ve standardní délce 5 m s přední pohledovou hranou šířky 10 mm a zadní hranou šířky 20 mm nebo 35 mm. Maximální tloušťka skla: 6 mm. Povrchová úprava: E - hliník stříbrný eloxovaný. K profilu je dostupná i koncová krytka v pravém i levém provedení.

kraussro.png