Panika vyžaduje kvalitní kování

EXIT nápis na stěnách s nejednoznačným významem - únikový východ v případě nebezpečí usměrňuje lidí v chaosu a panice do bezpečí. A právě tehdy žádné dveře nemohou být překážkou.

V případě běžných kyvných skleněných dveří je praktickým a osvědčením řešením osazení tzv. panikového kování, popř. celodverového madla. Jedná se o kování montované nejen na interiérových, ale i na exteriérových dveřích chodeb veřejných prostor jako jsou např. obchody, kina, divadla, nemocnice, školy, plovárny apod .. Otevírání funguje jednoduchým zatlačením na centrální madlo a potlačením dveří směrem k únikové cestě.

Panikové kování z naší nabídky tvoří jednoduché i složitější systémy, kde základem je centrálně madlo se zámkem s možností:

  • 1-bodového uzamykání do boční stěny
  • 2-bodového uzamykání do podlahy a stropu
  • 3-bodového uzamykání do boční stěny, podlahy a stropu

V případě požadavku na kombinaci se skleněným nadsvětlíkem nabízíme protikus pro panikové uzávěry s uzamykáním do stropu. Všechny nabízené kování mají certifikát produktu, který garantuje jejich spolehlivost a bezpečnost.

 PANIKOVÉ KOVÁNÍ

381 € je cena interiérového řešení s uzamykáním do strany, v povrchové úpravě stříbrný elox. Pro více informací nás kontaktujte emailem, či telefonicky.

* Cena za Set M1041/EF interiér, bez DPH