Portavant - kvalitní posuvný systém

Společnost Willach patří k předním výrobcům kování pro sklo v Evropě. Proslulá německá kvalita řadí tohoto dodavatele mezi naše významné obchodní partnery. Produktová řada Vitris splňuje požadavky nejvyšší známky kvality, ke kterým mimo jiné patří dlouhodobá životnost, estetičnost, design, vysoká bezpečnost a bezproblémová montáž.

Od dnes nabídku posuvných systémů rozšířila produktová řada PORTAVANT. Jedná se o řešení pro téměř všechny typy posuvných skleněných dveří v nabídek různých délek profilů, pro několik tloušťky a typy bezpečnostních skel. K dispozici jsou varianty s nebo bez tlumeného dovírání. Nabídku tvoří klasické, teleskopické a automatické řešení posuvných dveří. Pro klienty se zřízeným KRAUS kontem jsou k dispozici i další technické podrobnosti.

Portavant 60 je řešením pro dverené křídlo malých šířek a váhy. S výškou profilu jen 57,5 ​​mm umožňuje tlumené oboustranné samouzavírání dveřního křídla, a to již od 380 mm šířky dveřního křídla až do 60 kg hmotnosti. Přednostmi produktu jsou: tlumené dovírání, samouzavírací systém, spolehlivost systému a snadná instalace.

Portavant 120 se používá pro větší šířky dveřních křídel a pro speciální montážní situace, jako jsou např. skleněné fasády. Výhodami jsou: tlumené dovírání, samouzavírací systém, spolehlivost systému, snadná instalace, modulární systém s mnoha kombinacemi, jakož i možnost výběru designu krycího profilu.

reddot Portavant 80 Automatic otevírá a zavírá dveře automaticky, díky módu s nízkým stupněm kinetické energie a kontrolám bezpečnosti. Produkt, byl v roce 2013 oceněn významnou cenou za produktový design RED DOT. Nevyžaduje odbornou elektronickou montáž. Jeho největší výhoda je poměr kvality a ceny.

Portavant 60 Twinline je zdvojený kolejnicový systém Portavant pro široké stavební otvory. Systém spočívá v synchronizovaném pohybu dvou dveřních křídel s max. váhou až do 60 kg (na jedno křídlo). Zajímavostí je, že pro teleskopický systém se sychrónnym pohybem a tlumeným zavíráním obou stran dveřního křídla je postačující pouze 70 mm vysoký profil.

Posuvné systémy online