Posuvná skleněná stěna i s rotací

Pro uzavření nevytápěných prostor - teras, zimních zahrad, letních teras, altánků máme v nabídce bezrámový, závěsný posuvně rotační systém pro celoskleněné stěny - KF25.

Jde o spolehlivý, bezúdržbový systém, vhodný pro tvrzené bezpečnostní sklo s leštěnými hranami na vertikále skla tloušťky 8-10-12 mm a maximální hmotnost panelu 65 kg. Kování je možné montovat i na balkónové zábradlí a proto je často používáno i jako zasklívací systém.

 

DETAIL PRODUKTU

 

Plné otevírání systému je možné přes jeden nebo několik rohů, případně složením skleněných panelů pod různými úhly. Plynulý pohyb skleněných panelů je zajištěn dokonce i přes 90-180 stupňů. Otevírání/zavírání systému není ničím omezeno: otevírání prvního křídla je možné doleva nebo doprava, skládání systému je možné do vnější nebo vnitřní strany. Pohodlné čištění skel z vnější strany je další předností tohoto řešení, prostě skleněné křídlo je možné díky rotaci "otevřít" jako běžné okno.

Každý návrh vyžaduje individuální řešení, výrobu a kalkulaci ceny. Pro ilustraci základní cena setu* kování pro jedno posuvné křídlo v povrchové úpravě stříbrný elox je 391 €.

Na vyžádání je možné dodat povrchy i v RAL barvách, případně kompletní systém na míru i se sklem. V případě zájmu nás kontaktujte, vzorek máme k dispozici na prodejně.

* Cena bez DPH. Stanovená pro KF25.X.500 - šířka 500 mm, tloušťka skla 8 mm. V ceně není zahrnut odvodňovací profil a sklo.