Samozavírač DC420

Pokud jste připravovali návrh skleněné příčky s dveřmi do kanceláře, či restaurace, určitě jste řešili požadavek klienta, aby se kyvné dveře zavíraly samy a bezpečně. Profesionálním řešením dané situace je montáž samozavírače.

Samozavírač je zařízení, které zajistí přesné a kontrolované zavírání skleněných dveří hned po jejich otevření. Jeho montáží se předchází nešetrné manipulaci a rychlému opotřebení dveří.

Standardně známé ramenní zavírače montované v horním rohu dveří jsou většinou z estetického hlediska nerealizovatelný řešením. Nenápadnou a v praxi vyhledávanou alternativou pro skleněné příčky jsou tzv. podlahové zavírače. Jejich montáží se plní požadavky na funkčnost - uživatelský komfort a zároveň nedochází k narušení vzhledu skleněné příčky nechtěnými prvky.

Pro správný výběr samozavírače je třeba zohlednit řadu kritérií. Prostředí, ve kterém dveře budou používány, samotnou šířku a celkovou hmotnost dveřního křídla. Na základě toho je možné zvolit požadovanou funkcionalitu jako jsou: síla zavírání, rychlost, či aretace.

KATALOG SAMOZATVÍRAČŮ

V katalogu najdete:

  • certifikované podlahové zavírače až do nosnosti 300 kg,
  • nadsvetlíkový samozavírač pro max. váhu 80 kg na dveřní křídlo
  • ramenní samozavírač s aretací pro dveře z kaleného bezpečnostního skla a příslušenství k samozavíračem.

DC420 patří mezi nejčastěji používaný podlahový samozavírač. Má dva zcela nezávislé termostatické písty na regulaci rychlosti uzavírání - jeden v rozsahu dovření a druhý pro zvýšíme dráhu. Splňuje požadavky evropské technické normy EN1154, a to ho předurčuje pro bezpečné používání v prostředí s malými dětmi a staršími lidmi. Cena: 159 € za kus (bez DPH).

MÁM ZÁJEM 

Technické parametry:

  • optimalizovaný pro dveřní křídlo do 100 kg
  • volba síly zavírání EN 2-3-4 (17-22-28Nm)
  • aretace v otevřeném stavu: bez aretace nebo 90 ° nebo 105 ° v otevřeném stavu
  • nastavitelnost ve fixačním boxu
  • ocelové tělo odolné vůči protlačení a pozinkovaná fixační krabička

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Prosím, věnujte nám pozor. Přizpůsobte si obsah a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookie. Svoj souhlas můžete vždy upraviť.

Potrebné soubory
Statistické soubory

Odložit