Skleněná příčka v pohybe

Flexibilním řešením v prostorných interiérech je mobilní skleněná stěna. Jde o moderní architektonický prvek, který spojuje a zároveň rozděluje místnost podle individuálních potřeb. Své uplatnění má rovněž při propojování interiéru a exteriéru jako zasklívací systém na terasy, zimní zahrady či letní zahrady restaurací a barů.

Pohyb mobilních příček je možné zajistit zasouváním skleněných panelů za sebe (posuvné stěny) nebo skládáním vzájemně propojených skleněných panelů do jednoho celku (skládací stěny, resp. harmonikové stěny), při kterých se teď přistavíme.

Skládací systém TB100 je spolehlivým bezrámovým řešením nejen pro kancelářské prostory, restaurace, ale i moderní bydlení v domech a bytech s terasami a zahradami. Garantuje snadnou manipulaci a vysokou bezpečnost řešení.

Katalóg TB100

Princip fungování skládací stěny TB100 spočívá ve vzájemném propojení panelů panty, které se při manipulaci harmonikové skládají a umisťují do jedné, případně na obě boční strany systému. Os otáčení panelu a vozíků je umístěna na konci panelů a to umožňuje otevírání systému vytáčením z centrální osy v celé jejich šíři. Tím pádem, složené skleněné panely jsou v plné šíři uložené na vnější nebo vnitřní straně systému.

Systém je vhodný pro sklo o tloušťce 10 nebo 12 mm a je možné jej využít pro skleněné křídla max. šířky 3000 mm a výšky 1000 mm. Maximální nosnost systému je 100 kg.

Systém je vhodný pro montáž od 2 až do 7 skleněných panelů a je dostupný v povrchu stříbrný elox, imitace nerezu nebo ve standardních RAL barvách. V případě zájmu nabízíme možnost objednávky setu i bez horní kolejnice a podlahové vodící lišty.

Individuální řešení vyžaduje i individuální kalkulaci ceny, ale orientačně systém v povrchové úpravě stříbrný elox, s 2 skleněnými křídly a kolejnicí 2000 mm se pohybuje v ceně

2019 €

 

* Orientační cena setu TB100.2/E, bez DPH