Skleněné příštrešky a markízy

Moderní architektura pracuje se sklem i nad hlavou. Nejčastější využití má při skleněných přístřešcích nad vchody do komerčních budov, hotelů, penzionů, rodinných a bytových domů. Stejně zajímavé je použití na balkonech a terasách, kde poskytuje nejen ochranu před nepříznivým počasím, ale i zamezí pádu nečistot z vyšších pater.

V zásadě výběr kování pro přístřešky specifikuje velikost prostoru na stěně, do které mají být kotveny. Pokud stěna není ničím limitována je možné uvažovat o uchycení markýzy bodovými úchyty a táhly. Naopak při omezeném prostoru se využívají ocelové konzole, které skleněnou tabuli přístřešku podpírají zdola.

 

MAR je produktová řada kování pro skleněné markýzy určená na kotvení od jedné až po čtyři osy v povrchové úpravě broušený nerez. V závislosti na využití a požadavků jsou kování dostupné is certifikátem AbZ (garantuje strukturální stálost jednotlivých komponentů), statickým posudkem a Protokolu o zkouškách.

KON produktová řada kování s konzolami pro skleněné markízky pro jednu až tři osy a tloušťku skla od 17,52 mm, v povrchové úpravě broušeného nerezu. Také i tato řada je dostupná s /bez certifikace a statickým posudkem. Nabídku tvoří i konzole určené pro nekalené lepené sklo.

Víme, že vybrat správné kování pro markýzu není jednoduchou záležitostí proto v katalogu SKLENĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY doporučujeme postup jak na to.

Prosím, věnujte nám pozor. Přizpůsobte si obsah a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookie. Svoj souhlas můžete vždy upraviť.

Potrebné soubory
Statistické soubory

Odložit