Skleněné zábradlí

Skleněné zábradlí dodává prostoru další rozměr. Vše dosud schované se stává viditelné a snadněji dostupné. V moderní architektuře jde o prvek, kteří osloví téměř každého.

Klasickým řešením pro skleněné zábradlí je montáž tabulového skla menších rozměrů uchycené v kovových sloupcích s kotvením do podlahy shora nebo z boku. V naší nabídce najdete komponenty s hranatým resp. oblým designem s kotvením na rovnou plochu nebo trubku pro různé tloušťky ESG nebo VSG skla.

Na popularitě v posledních letech mnohem více nabírají samonosné zábradlí. Skleněné tabule velkých rozměrů jsou kotveny bodovými úchyty z boku do zdi nebo jsou osazeny do hliníkových profilech a takto kotveny do podlahy shora nebo z boku.

Po designérské stránce samonosné zábradlí poskytuje nerušený pohled na okolní svět a proto své uplatnění má nejen v obchodních centrech, hotelích a restauracích, ale iv bytech a domech. Je ideálním řešením do interiéru i exteriéru na schodiště, mezipatra, galerie, balkony a terasy.

 

      

 

CP1404 s kotvením na podlahu v osi skla je nejčastěji montovaný certifikovaný samonosný systém určený k rozdělení nebo ohraničení prostoru např. teras a letních zahrad. Jeho bezkonkurenční výhodou je možnost nastavení odklonu skla v +/- 15 mm, což umožňuje snadnější a rychlejší montáž neomezené šířky skleněné tabule. Systém je bezúdržbový a díky odvodňovacím otvorem a povrchové úpravě elox je vysoce odolný vůči měnícím se povětrnostním podmínkám. K dispozici jsou sety v 2,5 m nebo 5 m délkách.

  Detail produktu                  Mám dotaz

V nabídce naleznete i další systémy s kotvením na podlahu s odsazenou osou skla, zda na kotvení z boku. Pokud potřebujete poradit s výběrem kontaktujte nás.