Sprchy pro malé koupelny

Malá koupelna je problém, který není třeba blíže popisovat. Vany nahrazují sprchové kouty a v interiéru dominují posuvné systémy, které již neukradnou ani centimetr.

Posuvné sprchy jsou vyhledávaným řešením hlavně pro jejich jednoduchost, prostorovou nenáročnost a velmi dobrou těsnost. Při tomto typu sprch je třeba počítat s pevnou stěnou, za kterou se dveře budou zasouvat a s menší průchozí šířkou při vstupu do sprchy. Tyto nedostatky jsou však designérsky akceptovatelné a klienti s oblibou vybírají toto praktické a elegantní řešení.

V naší nabídce najdete bezrámové řešení posuvných sprch, vhodné pro výklenkové, rohové, kruhové nebo U-tvar sprchy. Těsnění jsou třeba jen po obvodové části, jelikož mezi posuvným a fixním panelem je těsnost zajištěna překrýváním skel.

K porovnání systémů jsme vybrali sprchu do niky s 2 skleněnými panely.

BX-CLASSIC je systémem pro posuvné sprchy s dobrý poměrem kvality a ceny. Kování je vhodné pro kalené bezpečnostní sklo o tloušťce 8 a 10 mm a pro stavební otvor šířky 1200-1800 mm. Pro ilustraci: Set pro posuvnou sprchu do niky s 2 skleněnými panely, v povrchové úpravě leštěný chrom je v ceně:

362 €/Set kód: BX-01 set2

VIVERE je špičkou na trhu v systémech pro posuvné sprchy. Německé kování s 5 letou zárukou garantuje klientům maximum spokojenosti. K vlastnostem BX-CLASSIC tento systém má rohové spoje nastavitelné ve třech směrech a excentrické nastavení skleněných dveří s dokonalým zapadnutím. Poskytuje možnost dodatečného nastavení dorazu pro tlumené zavírání a na požádání je možné dodat kování se zapuštěnými dírami. Systém je vhodný i pro bezbariérové koupelny, díky možnosti individuálních a nadrozměrných řešení. Každé řešení je naceňované individuálně, ale pro ilustraci při sprše do niky s 2 skleněnými panely pro 1-kolejnicový systém v povrchu broušený nerez je cena kování

580 €/Set  kód: 8563VA

* Uvedené ceny jsou orientační a bez DPH

Kování VIVERE je k dispozici také v našem showroom-e v Bratislavě. Domluvte si s námi schůzku, rádi Vám kování ukážeme v provozu.