Vše pro koupelny

Přinášíme výběr toho nejlepšího pro koupelny na jednom místě. Produkty katalogů SPRCHY a KOMPONENTY SPRCH odteď najdete v nové struktuře v nové sekci Koupelny na naší webové stránce.

Nabídku tvoří kování pro skleněné sprchy s kyvnymi dveřmi, sprchy s jednostrannými dveřmi, sprchy se zvedacími dveřmi, jakož i kování pro úzké koupelny, tj. sprchy s posuvnými dveřmi. Jednotlivé typy sprchových kování jsou doplněny o Spoje skleněných panelů a U-profily, kde mimo jiné najdete i kompenzační profily, určené pro efektivní montáž sprchových skleněných panelů na nerovné stěny.

Řešení sprch jsou doplněny komponenty, jako jsou: Stabilizační tyče a Madélka dveří skleněných sprchovým koutů. Pro zabránění úniku vody ze sprchy nabízíme horizontální a vertikální Těsnění dostupné pro rovné i ohýbané sklo.

Koupelnový sortiment je doplněn nerezovými Držákmi a věšákmi ručníků a Úchyty skleněných poliček. Samostatnou kapitolou jsou Kabiny s nabídkou nerezových i ekonomických řešení pro toaletní kabiny.

Nadále nabízíme možnost bezplatného doručení plnobarevného výtisku kompletního katalogu KOUPELNY. Stačí, když vypíšete elektronickou objednávku a my zajistíme distribuci jeho printové verze. Počet výtisků je limitován, proto alternativne nabízíme možnost bezplatné objednávky CD s kompletní sbírkou KRAUS katalogů v digitální verzi.