ZLEPŠUJEME WEB PRO KOUPELNY a KABINY

Zpřehledňujeme nabízené produkty. Zefektivňujeme vyhledávání, usnadňujeme specifikaci produktu a celkově vylepšujeme komunikaci se zákazníkem. Odteď struktura a design katalogů je už i na webové stránce. Jako první zveřejňujeme katalog KOUPELNY.

Nové funkcionality pro Koupelny a WC Kabiny:

ZASLÁNÍ POPTÁVKY Na požadovaný produkt se můžete zeptat. Stačí jednoduše kliknout na ikonu POPTÁVKA a uvést otázku. V případě, že se chcete zeptat na více produktů, víte si jednoduše naklikaním zesumarizovat produkty do jednoho formuláře a zaslat jejich k nám na vybavení. Pokud poptávka zasíláte jako přihlášený zákazník šetříme Váš čas a kontaktní údaje ve formuláři budete mít předvyplněné.

CENY PRODUKTŮ  Další novinkou je zveřejňování cen produktů včetně měrné jednotky. V porovnání s katalogem jsou ceny na webu v souladu s legislativou prezentovány s DPH. V případě, že preferujete zobrazování bez DPH, využijte možnost přepnout si zobrazování cen pod každou uvedenou cenovou tabulkou.

VYHLEDÁVÁNÍ PRODUKTŮ Znáte kód produktu a potřebujete doplnit informace, resp. nám chcete zaslat rychle poptávka? Využijte vyhledávání na stránce. Do vyhledávacího pole stačí uvést hledaný kód a zobrazí se hledané produkty.

 

V průběhu následujícího čtvrtletí plánujeme dopracovat i další slovenský katalogy a technické podklady pro jednotlivé produkty. Sledujte nás - o všech novinkách budeme informovat na webové stránce i newslettery.

 

Zobrazit   KOUPELNY        WC KABÍNY