Posuvný systém Atrivant 80

povrchové úpravy 

Inovativní systém pro skleněné posuvné dveře ze skla s tlumeným dorazem pro každé křídlo. Spolu s patentovaným, precizním a jemným dotahem v koncové poloze. Unášení křídel při manipulaci je zajištěno tlumeným sběračem pro maximálně komfortní a průhledné zasklení balkonů, teras a zimních zahrad bezpečnostním kaleným sklem ESG.

Ochrana před nepříznivým počasím jako vítr a déšť umožňuje prodloužit sezónu na terase nebo balkoně během chladnějších ročních období (jaro / podzim). Možnost použití odvodňovacího profilu zajišťuje iv případě deště uchovat interiér v suchu. V interiérech může být systém použit na dělení resp. oddělení prostoru jako např. kuchyň, obývací pokoj, šatník, dělení jídelních prostor atd.

Systém byl navržen na obraně proti zátěže větrem do třídy 4 dle EN12211 / 12210. Tuto zkoušku zvládl bravurně v akreditovaném profesionálním institutu. Spodní vodicí kolejnice bez odvodňovacího profilu má výšku pouze 20 mm, čímž splňuje podmínku o přístupnosti dle DIN 18040-2. Může být však také zapuštěná rovině s podlahou!

Jednoduchý způsob zajištění koncových křídel vůči pohybu lze na přání nahradit uzamykáním.pro lepší odolnost vůči prachu lze doobjednat samolepicí těsnící štětiny mezi skla.

Váha křídla Do max. 80kg pro každé jedno křídlo.
Šířka křídla Nejméně 610mm .
Nejvíce 1500mm .
Poměr výšky a šířky křídel nesmí překročit poměr 3: 1.
Výška systému Při použití systému v exteriéru maximálně 2500mm . *
Při použití systému v interiéry maximálně 3205mm .
Tloušťka a typ skla Při výšce systému do 1800mm : 8mm alebo10mm kalené sklo (ESG).
Při výšce systému více než 1800mm : 10mm kalené sklo (ESG).
Šířka systému (instalace) Při jednostranné instalaci maximálně 6000mm .
Při oboustranném instalaci maximálně 12000mm .
Pojezdový vozík Vozík s vysoce kvalitními a přesnými kuličkovými ložisky z nerezavějící oceli v plastovém pouzdře.
Provedení 3, 4 nebo 5 kolejnicový systém s postupným tlumeným sběračem posuvných křídel při otevírání i zavírání; oboustranným tlumeným dorazem s dotahem všech posuvných křídel; vpravo nebo vlevo uzamykatelné; s pevným panelem nebo bez; dostupné barvy: přírodní elox EV1, antracit- RAL7016, bílá- RAL9016.

* Omezeno na splnění zátěže větrem třídy 4 dle EN12211 /12210. V zónách slabšího zatížení větrem mohou odborníci povolit i větší výšky systému (i na chráněném místě na závětrné straně).

Podobné produkty


Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás.