Použití skla v domácnostech a komerčních prostorech zažívá v posledních letech rozmach, ale tento materiál patří do architektonických projektů již staletí. Skleněné systémy totiž dokážou interiér provzdušnit, opticky zvětšit a dodat mu svěží vzhled.

Pokud hledáte profesionální kování pro sklo a řešení zo skla, a zároveň odborníky, kteří vám poradí s výběrem vhodného produktu, jste na správné adrese.

Společnost KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o. má se svým týmem odborníků přes 15 let zkušeností s výrobou, prodejem či montáží skla, díky čemuž patří ke špičce na českém a slovenském trhu. Ať už potřebujete novou koupelnu, posuvné dveře, skleněné stěny nebo zábradlí, rádi vám poradíme s výběrem i použitím.

Spolupracujeme s renomovanými evropskými výrobci, jako například PAULI & SOHN, WSS, vitro, ONLEVEL, ASSA ABLOY, TEUFELBESCHLAG či HAWA. Při výběru produktů klademe na první místo bezpečnost bez kompromisů, a řídíme se přísnými kvalitativními kritérii, které zaručují spokojenost našich klientů. Neprodáváme kování a doplňky, které sami nevyzkoušíme. Většina našich produktů pochází od renomovaných německých výrobců. Díky dlouholetým obchodním vztahům vám prémiovou kvalitu dokážeme nabídnout za překvapivě příznivou cenu. Přidejte se k rostoucímu počtu našich zákazníků, a kontaktujte nás online nebo osobně.

Naše zásady

Při kontaktu s našimi partnery a zákazníky se řídíme ověřenými pravidly s cílem poskytnout jim stoprocentní servis a poradenství. Následující "pravidla spokojeného zákazníka" zaručují vaši pohodu při výběru a koupi našich produktů:

  • profesionální a pro-zákaznický přístup,
  • služby a produkty, na které se můžete spolehnout,
  • rychlé zpracování a dodání vaší objednávky,
  • individuální řešení na míru
  • a pravidelné vzdělávání.

Pro obchodní partnery poskytujeme na vyžádání kompletní prémiový servis, který zahrnuje:

  • návrh řešení stavební situace,
  • školení a technické poradenství,
  • marketingovou podporu ve formě grafických podkladů a asistenci v oblasti tvorby letáků a komunikace,

Tyto prémiové služby pro obchodní partnery poskytujeme za úhradu, která se odvíjí od rozsahu naší podpory.

Poradíme vám

Nevíte, jaký je rozdíl mezi posuvným systémem a Faltusem? Máte obavy z komplikované montáže nebo bezpečnosti? Zeptejte se nás! Se sklem máme více než patnáctileté zkušenosti a nabyté poznatky si nenecháváme pro sebe. K našim zákazníkům máme individuální přístup, díky čemuž určitě najdeme ideální řešení pro vaši novou koupelnu, stejně jako například pro projekt netradičně navržené sauny.

Sledujte s námi aktuální trendy

Sklo patří k populárním materiálům v interiérové architektuře již od třináctého století, a rozhodně nepatří do starého železa. Jeho produkty a technologická řešení montáže se dynamicky vyvíjejí a v KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o. tyto trendy pečlivě sledujeme. Díky nám jste vždy o krok napřed a získáte podstatnou výhodu oproti konkurenci - informace a spokojenost vašich klientů, díky kvalitě a spolehlivosti. Našim zákazníkům poskytujeme školení a semináře, které přispívají k neustálému zlepšování kvality jejich staveb a montáží již od roku 2013. Všechny vzdělávací akce organizujeme ve vlastních prostorech.