Připravili jsme si pro Vás 20% slevový kód k první objednávce, neplatí pro již zlevněné produkty. Slevový kód: KRAUS20

Profil společnosti

Použití skla v domácnostech a komerčních prostorách zažívá v posledních letech rozmach, ale tento materiál patří do architektonických projektů již staletí. Skleněné systémy totiž dokážou interiér provzdušnit, opticky zvětšit a dodat mu svěží vzhled. Pokud hledáte profesionální kování pro sklo a řešení ze skla, a zároveň odborníky, kteří vám poradí s výběrem vhodného produktu, jste na správné adrese.

Společnost KRAUS Glas Beschlaege, s. 1 r. o. má díky týmu odborníků více než patnáctileté zkušenosti s výrobou, prodejem či montáží skla, díky čemuž patří ke špičce na slovenském a českém trhu. Ať už potřebujete novou koupelnu, posuvné dveře, skleněné stěny nebo zábradlí, rádi vám poradíme s výběrem i použitím.

Spolupracujeme s renomovanými evropskými výrobci, jako například PAULI a SOHN, WSS, VITRIS, ONLEVEL, ASSA ABLOY, TEUFELBESCHLAG či HAWA. Při výběru produktů klademe na první místo bezpečnost bez kompromisů a řídíme se přísnými kvalitativními kritérii, která zaručují spokojenost našich klientů. Neprodáváme kování a doplňky, které sami nevyzkoušíme. Většina našich produktů pochází od renomovaných německých výrobců. Díky dlouholetým obchodním vztahům vám prémiovou kvalitu dokážeme nabídnout za překvapivě příznivou cenu. Přidejte se k rostoucímu počtu našich zákazníků a kontaktujte nás online nebo osobně.

Naše zásady

Při kontaktu s našimi partnery a zákazníky se řídíme ověřenými pravidly s cílem poskytnout jim stoprocentní servis a poradenství. Následující „patoro spokojeného zákazníka“ zaručuje vaši pohodu při výběru a koupi našich produktů:

  • profesionální a pro-zákaznický přístup,

  • služby a produkty, na které se můžete spolehnout,

  • rychlé zpracování a dodání vaší objednávky,

  • individuální řešení na míru

  • a pravidelné vzdělávání.

Prodávané značky

Přihlaste se do newsletteru