Použití skla v domácnostech a komerčních prostorech zažívá v posledních letech rozmach, ale tento materiál patří do architektonických projektů již staletí. Skleněné systémy totiž dokážou interiér provzdušnit, opticky zvětšit a dodat mu svěží vzhled.

Pokud hledáte profesionální kování pro sklo a řešení zo skla, a zároveň odborníky, kteří vám poradí s výběrem vhodného produktu, jste na správné adrese.

Společnost KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o. má se svým týmem odborníků přes 15 let zkušeností s výrobou, prodejem či montáží skla, díky čemuž patří ke špičce na českém a slovenském trhu. Ať už potřebujete novou koupelnu, posuvné dveře, skleněné stěny nebo zábradlí, rádi vám poradíme s výběrem i použitím.

Spolupracujeme s renomovanými evropskými výrobci, jako například PAULI & SOHN, WSS, vitro KLIMAFLEX, ASSA ABLOY, TEUFELBESCHLAG či HAWA. Při výběru produktů klademe na první místo bezpečnost bez kompromisů, a řídíme se přísnými kvalitativními kritérii, které zaručují spokojenost našich klientů. Neprodáváme kování a doplňky, které sami nevyzkoušíme. Většina našich produktů pochází od renomovaných německých výrobců. Díky dlouholetým obchodním vztahům vám prémiovou kvalitu dokážeme nabídnout za překvapivě příznivou cenu. Přidejte se k rostoucímu počtu našich zákazníků, a kontaktujte nás online nebo osobně.

Naše zásady

Při kontaktu s našimi partnery a zákazníky se řídíme ověřenými pravidly s cílem poskytnout jim stoprocentní servis a poradenství. Následující "pravidla spokojeného zákazníka" zaručují vaši pohodu při výběru a koupi našich produktů:

 • profesionální a pro-zákaznický přístup,
 • služby a produkty, na které se můžete spolehnout,
 • rychlé zpracování a dodání vaší objednávky,
 • individuální řešení na míru
 • a pravidelné vzdělávání.

Pro obchodní partnery poskytujeme na vyžádání kompletní prémiový servis, který zahrnuje:

 • individualizované katalogy s vaší hlavičkou,
 • návrh řešení stavební situace,
 • školení a technické poradenství,
 • posudek kvality instalace produktu,
 • marketingovou podporu ve formě grafických podkladů a asistenci v oblasti tvorby letáků a komunikace,
 • jakož i elektronické propojení informačních systémů pro vysoce efektivní spolupráci.

Tyto prémiové služby pro obchodní partnery poskytujeme za úhradu, která se odvíjí od rozsahu naší podpory.

Poradíme vám

Nevíte, jaký je rozdíl mezi posuvným systémem a Faltusem? Máte obavy z komplikované montáže nebo bezpečnosti? Zeptejte se nás! Se sklem máme více než patnáctileté zkušenosti a nabyté poznatky si nenecháváme pro sebe. K našim zákazníkům máme individuální přístup, díky čemuž určitě najdeme ideální řešení pro vaši novou koupelnu, stejně jako například pro projekt netradičně navržené sauny.

Sledujte s námi aktuální trendy

Sklo patří k populárním materiálům v interiérové architektuře již od třináctého století, a rozhodně nepatří do starého železa. Jeho produkty a technologická řešení montáže se dynamicky vyvíjejí a v KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o. tyto trendy pečlivě sledujeme. Díky nám jste vždy o krok napřed a získáte podstatnou výhodu oproti konkurenci - informace a spokojenost vašich klientů, díky kvalitě a spolehlivosti. Našim zákazníkům poskytujeme školení a semináře, které přispívají k neustálému zlepšování kvality jejich staveb a montáží již od roku 2013. Všechny vzdělávací akce organizujeme ve vlastních prostorech.