Množstevní slevy, v případě zájmu o koupi většího množství nás neváhejte kontaktovat: 02 20920 888 : info@kraussro.sk

Posuvný systém do sprchy AQUANT s tlumeným dovíráním

Posuvný systém do sprchy AQUANT s tlumeným dovíráním
  • Aquant 40 je skutečný zázrak, pokud jde o využití prostoru. Oproti oboustrannému tlumícímu dotahovacímu systému a kompletně překrytému posuvnému vozíku měří jemně provedený profil jen 50 mm na výšku a 57 mm na šířku.
  • Přes stabilní nástěnný držák a inteligentně vystužený profil se může při obou montážních situacích (při rohové i U sprše) vynechat stropní závěs. Vozík projde přitom nad těžištěm zasklení, takže kolejnice není zatížená na kroucení a kolejnice je dokonale stabilní.
  • Koncové dorazy a tlumič se dají během montáže kvůli možnosti postranního otevření kolejnice pohodlně nasadit a napnout. Značky na koncových dorazech a tlumičích umožňují lehké a přesné nastavení polohy tlumících systémů. Měření není v tomto případě potřebné.
  • Ve spojení s už pevně se nacházejícími aktivačními rameni bude zajištěné, že se aktivátor nachází ve správné pozici a tlumící systém bude dlouhodobě a spolehlivě pracovat. Takto se předejde poškození, nebo předčasnému opotřebení způsobenému špatným nastavením.
Posuvný systém do sprchy AQUANT s tlumeným dovíráním
  • 1 stránka a 14 produktov
Přihlaste se do newsletteru