ŠKOLENÍ PRO MENŠÍ SKUPINY


Školení s individuálním přístupem jsou ideální volbou pro architekty, obchodníky či techniky. V rámci partnerství je organizujeme 'na míru' s tématem dle vašeho výběru. Školení pro menší skupiny nabízíme také s cílem představit naše produkty novým klientům, při uvádění výrobků na trh nebo při zaškolování vašich zaměstnanců.

Vzdělávací aktivity na téma skleněných systémů nabízíme již od roku 2013, a snažíme se je neustále zlepšovat. Proto na školeních nečekejte žádnou nezáživnou (skelnou) vatu, ale užitečné, aktuální a praktické poznatky.

Mezi témata školení patří například kotvení, sortiment kování a jejich použití, či správná montáž sprchového koutu. Pro správné vyvážení teorie a praxe nabízíme i praktické školení, které se zaměřuje na montáž jednotlivých produktů.

Poplatek za účast na těchto akcích je určen pouze na pokrytí nutných nákladů, jako je zajištění prostoru a občerstvení. Naše know-how je pro partnery zdarma!


Školení

TECHNICKÉ PORADENSTVÍ


Pokud potřebujete poradit s výběrem správného produktu, nebo si nejste jisti při řešení komplexních projektů, pomůžeme vám i nad rámec standardního poradenství. Pro naše klienty dokážeme vypracovat jednoduchou výkresovou dokumentaci na objednané kování včetně výrobních výkresů pro výrobu skla.

Technické poradenství je placená služba. V případě, že vás tato možnost zaujala, nebo máte otázky ohledně ceníku, prosím, kontaktujte nás.


Kontaktujte nás